szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek żeliwny myśliwski Farmcook + palenisko "Pan 32"
Cena: 320,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek żeliwny myśliwski Farmcook + palenisko "Pan 32"
Producent Farmcook
Opis produktu

OPIS:

Kociołek żeliwny Farmcook to naczynie przystosowane do przyrządzania potraw w ognisku. Myśliwski kociołek zakręcany specjalną pokrywą pozwala osiągać niepowtarzalne efekty smakowe i zapachowe dań. Żeliwne naczynie tworzy świetną parę z przenośnym paleniskiem, które ułatwia rozpalanie i kontrolowanie ognia.

DANE TECHNICZNE:

Kociołek myśliwski marki Farmcook został precyzyjnie odlany maszynowo z żeliwa szarego. Naczynie stawia się na trzech specjalnie wyprofilowanych nóżkach. Sposób konserwacji żeliwa jest opisany w dołączanej do kociołka ulotce. Kociołki Farmcook posiadają atest PZH, zapewniający ich bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Stalowe palenisko jest mocne i stabilne. Pojemność: 4,5 lub 8l.

ZALETY PRODUKTU:

Niezwykle aromatyczne dania ogniskowe nie mają sobie równych i zachęcają do częstych spotkań i wspólnego gotowania na powietrzu. Dzięki specjalnemu kształtowi i ciężkiej dokręcanej pokrywie, kociołek żeliwny doskonale sprawdza się przy przyrządzaniu dań duszonych i pieczonych nad ogniskiem. Aby uniknąć przypaleń, ściany oraz dno kociołka wystarczy wyłożyć np. liśćmi kapusty.
pojemność: 4,5l
średnica paleniska: 60cm
 
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje