szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek żeliwny Farmcook 8l
Cena: 148,00 zł
Zamawiana ilość:  
Producent Farmcook
Opis produktu
OPIS:

Wszechstronne zastosowanie oraz staranne, profesjonalne wykonanie sprawia, że
kociołki żeliwne są niezastąpionym narzędziem kulinarnym, które służyć będzie przez długie lata. Kociołek, który pozwala przygotowywać pyszne, aromatyczne dania to doskonała inwestycja w życie rodzinne i towarzyskie. W zależności od przygotowywanych potraw, naczynie można wstawić do ogniska lub po odkręceniu nóżek zawiesić na trójnogu. Dzięki wysokiej jakości żeliwu kociołek długo utrzymuje temperaturę, nie przypala się i w łatwy sposób czyści.

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości
kociołki węgierskie, grille ogrodowe oraz
paleniska.

DANE TECHNICZNE:

Kociołki wykonywane są z żeliwa szarego, które dzięki swoim właściwościom równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła sprawia, że są one doskonałymi naczyniami do przyrządzania duszonych i pieczonych potraw. Polska produkcja poprzez precyzyjny odlew maszynowy zapewnia najwyższą jakość żeliwnych kociołków, a certyfikaty i atesty żywnościowe dają gwarancję, że przygotowywana w naczyniu żywność będzie wolna od szkodliwych toksycznych związków. Naczynie o pojemności 8l pozwoli zrobić potrawę dla około 4-5 osób.

ZALETY PRODUKTU:


Wspólne przygotowywanie jedzenia na świeżym powietrzu i ucztowanie z rodziną i przyjaciółmi pod gołym niebem to świetna forma rozrywki, którą pokochało już wiele osób. Kociołek żeliwny to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny smak przyrządzanych na ogniu potraw i chwile spędzone przy wspólnym stole w gronie najbliższych.
pojemność: 8l
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje