szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek żeliwny Farmcook 4,5l
Cena: 123,00 zł
Zamawiana ilość:  
Producent Farmcook
Opis produktu
OPIS:

Kociołek żeliwny to wielofunkcyjne naczynie o wszechstronnym zastosowaniu, które pozwala przygotowywać na świeżym powietrzu pyszne dania. Dzięki stabilnym nogom można ustawić go w ognisku lub po ich zdemontowaniu zawiesić naczynie na trójnogu. Profesjonalne, solidne wykonanie gwarantuje satysfakcję z zakupu i wieloletnie używanie kociołka, a najwyższa jakość użytego do jego produkcji żeliwa sprawia, że naczynie długo utrzymuje ciepło, nie przypala się i w łatwy sposób konserwuje.

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości
kociołki węgierskie, grille ogrodowe oraz
paleniska.

DANE TECHNICZNE:

Kociołki wykonane są z żeliwa szarego, które dzięki swoim właściwościom równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła sprawia, że idealnie nadają się one do przygotowywania duszonych i pieczonych potraw. Polska produkcja poprzez precyzyjny odlew maszynowy gwarantuje najwyższą jakość żeliwnych kociołków, a niezbędne certyfikaty i atesty żywnościowe dają pewność, że przygotowywane w naczyniu jedzenie będzie wolne od szkodliwych toksycznych związków.
Kociołek 4,5 litrowy to naczynie na 2-4 osoby.

ZALETY PRODUKTU:

Kociołek żeliwny to świetna inwestycja w życie rodzinne i towarzyskie. Wspólne przyrządzanie pysznych potraw w ogrodzie lub na działce i biesiadowanie pod gołym niebem stanowi doskonałą formę rozrywki zwłaszcza podczas ciepłych dni. Niepowtarzalny smak aromatycznych, przygotowywanych na ogniu dań sprawi, że kociołkowanie stanie się częstą rozrywką całej rodziny i przyjaciół.
pojemność: 4,5l
 
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje