szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek węgierski żeliwny 11l
Cena: 133,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek węgierski żeliwny 11l
Producent Farmcook
Opis produktu

OPIS:

Dzięki swym właściwościom wydobywającym z potraw charakterystyczny smak i zapach żeliwne naczynia są znane i cenione w kuchni od zawsze. Konserwowane w prosty, tradycyjny sposób
kociołki żeliwne mogą służyć przez dziesiątki lat. Solidny żeliwny kociołek sprawi, że w ogrodzie zapanuje swojska, przyjazna atmosfera sprzyjająca spotkaniom, ucztom i biesiadom, a aromatyczne, pyszne potrawy uświetnią każde organizowane pod chmurką przyjęcie.

W naszej ofercie znajdują się również
grille na trójnogach, paleniska, które doskonale nadają się do umieszczenia pod kociołkiem, a także wysokiej jakości kociołki żeliwne.

DANE TECHNICZNE:

Żeliwny
kociołek węgierski wykonany został z najwyższej jakości żeliwa szarego. Solidne, grube dno i ściany kociołka równomiernie się rozgrzewają i doskonale utrzymują temperaturę, przez co potrawy na długo pozostają ciepłe. Naczynie o pojemności 11l wystarczy, by ugotować obfity posiłek dla minimum 5-8 osób. Oferowane przez nas kociołki posiadają niezbędne atesty żywieniowe, które gwarantują, że do jedzenia nie dostaną się żadne szkodliwe i toksyczne związki.

ZALETY PRODUKTU:

Kociołki węgierskie stanowią alternatywę dla wszechobecnego grilla. Przygotowywane nad ogniem dania jednogarnkowe są miłą odmianą i zachwycają wszystkich swym charakterystycznym, niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Zawieszony na efektownym trójnogu kociołek jest także doskonałym pomysłem na aranżację ogrodowej przestrzeni.

pojemność: 11l
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje