szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek węgierski Farmcook Inox 14l z pokrywką
Cena: 120,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek węgierski Farmcook Inox 14l z pokrywką
Producent Farmcook
Opis produktu
 

OPIS:

Niepowtarzalny charakterystyczny smak potraw przygotowywanych nad ogniem w
kociołku węgierskim nie ma sobie równych. Pyszny węgierski gulasz, zupa czy każde inne danie są prawdziwą ucztą dla podniebienia zarówno podczas letniego przyjęcia w ogrodzie, jak i zimowego biesiadowania przy ognisku. Zawieszony nad paleniskiem kociołek doskonale się prezentuje i stanowi oryginalną ozdobę ogrodu.

W naszej ofercie znajdują się również
grille na efektownych, stabilnych trójnogach, a także wysokiej jakości kociołki żeliwne.

DANE TECHNICZNE:

Kociołek węgierski z pokrywką wykonano z wysokiej jakości nierdzewnej szlachetnej blachy, która dzięki swoim właściwościom równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła sprawia, że naczynie to idealnie nadaje się do przyrządzania dań jednogarnkowych. Wszystkie oferowane przez nas kociołki posiadają niezbędne atesty żywieniowe, które gwarantują, że do jedzenia nie dostaną się żadne szkodliwe i toksyczne związki. Naczynie o pojemności 14l posłuży do przygotowania posiłku dla 6-9 osób.

ZALETY PRODUKTU:

Kociołki węgierskie dzięki niepowtarzalnemu smakowi przyrządzanych w nich potraw oraz atmosferze towarzyszącej spotkaniom przy ognisku, zyskują sobie coraz większą popularność. Będące alternatywą dla grilla naczynie jest doskonałą propozycją dla wszystkich smakoszy i wielbicieli sztuki kulinarnej.

pojemność: 14l
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje