szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek węgierski Farmcook Inox 10l z pokrywką
Cena: 108,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek węgierski Farmcook Inox 10l z pokrywką
Producent Farmcook
Opis produktu
 

OPIS:

Kociołki węgierskie stanowią doskonałą alternatywę dla grilla i zyskują sobie coraz większą liczbę wielbicieli. Przyrządzanie pysznych dań jednogarnkowych pod gołym niebem sprawia wiele radości, jest też doskonałym pretekstem do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zawieszony nad paleniskiem kociołek doskonale się prezentuje i stanowi oryginalną ozdobę ogrodu.

W naszej ofercie znajdują się również
grille na trójnogach, a także wysokiej jakości kociołki żeliwne.

DANE TECHNICZNE:

Kociołek węgierski z pokrywką wykonany jest z wysokiej jakości nierdzewnej szlachetnej blachy, która dzięki swoim właściwościom równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła sprawia, że naczynie idealnie nadaje się do przyrządzania dań jednogarnkowych. Oferowane przez nas kociołki posiadają niezbędne atesty żywieniowe, które gwarantują, że do jedzenia nie dostaną się żadne szkodliwe i toksyczne związki. Naczynie
o pojemności 10l pozwoli przyrządzać dania dla ok. 5-7 dorosłych osób.

ZALETY PRODUKTU:

Niepowtarzalny, charakterystyczny smak dań przyrządzanych w
kociołku węgierskim nie ma sobie równych. Pyszny gulasz węgierski, zupa czy różne inne potrawy będą prawdziwą ucztą dla podniebienia zarówno podczas letniego przyjęcia w ogrodzie, jak i zimowego biesiadowania przy ognisku.

pojemność: 10l
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje