szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek węgierski emaliowany 8l
Cena: 69,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek węgierski emaliowany 8l
Producent Farmcook
Opis produktu
OPIS:

Emaliowany
kociołek węgierski 8l wykonany został z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują użytkownikom satysfakcję z wieloletniego użytkowania. Naczynie jest odporne na rdzę, nie przypala się i łatwo się je czyści. Zawieszony na efektownym trójnogu kociołek bardzo stylowo prezentuje się na tle ogrodu, będąc jego ozdobą i elementem aranżacji.

W naszej ofercie znajdują się również
grille na trójnogach, paleniska, które doskonale nadają się do umieszczenia pod kociołkiem, a także markowe kociołki żeliwne.

DANE TECHNICZNE:

Emaliowany kociołek węgierski o pojemności 8l (gotowanie dla 4-5 osób) wykonany jest z wysokiej jakości stali. Dzięki specjalnej powłoce jedzenie nie przywiera do kociołka i nie przypala się. Oferowany przez nas kociołek posiada niezbędne atesty żywieniowe, które gwarantują, że do jedzenia nie przenikną żadne szkodliwe i toksyczne związki.

ZALETY PRODUKTU:

Kociołki węgierskie to doskonały pomysł na niekonwencjonalne gotowanie. Potrawy przygotowywane nad ogniem w specjalnym naczyniu, które doskonale rozprowadza i utrzymuje ciepło wyróżniają się niepowtarzalnym, charakterystycznym smakiem i aromatem. Pyszne danie z kociołka uświetni każde organizowane na świeżym powietrzu przyjęcie.
pojemność: 8l
 
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje