szukaj Zamówienia telefoniczne: 500 058 925 | Pn-Pt. 8-17 Godz.
Jaki grill wybrać?
 
Pewność zakupów


 
Jaki grill wybrać?

Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy, nikomu nie udostępnimy Twoich danych osobowych, z wyjątkiem firm, które są niezbędne do realizacji zamówienia tj. firma kurierska. Pamiętaj, twoje dane osobowe są dla nas święte!

Informacje o produkcie
Kociołek węgierski emaliowany 14l
Cena: 86,00 zł
Zamawiana ilość:  
Kociołek węgierski emaliowany 14l
Producent Farmcook
Opis produktu

OPIS:

Emaliowany
kociołek węgierski to gwarancja satysfakcji z użytkowania przez długie lata dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. Naczynie jest odporne na rdzę i łatwo się je czyści, jedzenie nie przypala się. Zawieszony na trójnogu kociołek pięknie prezentuje się na tle ogrodu, będąc oryginalnym elementem aranżacji.

W naszej ofercie znajdują się również
grille na trójnogach, paleniska, które doskonale nadają się do umieszczenia pod kociołkiem, a także kociołki żeliwne.

DANE TECHNICZNE:

Emaliowany kociołek węgierski wykonany jest z wysokiej jakości stali. Jego pojemność - 14l, pozwoli gotować dla 7-10 osób. Dzięki specjalnej powłoce, jedzenie nie przywiera do kociołka i nie przypala się. Każdy oferowany przez nas kociołek posiada niezbędne atesty żywieniowe, które gwarantują, że do jedzenia nie dostaną się żadne szkodliwe lub toksyczne związki.

ZALETY PRODUKTU:

Kociołki węgierskie są doskonałą propozycją dla wszystkich lubiących niekonwencjonalne gotowanie i dobrą kuchnię. Przygotowywane nad ogniem w specjalnym naczyniu, które doskonale rozprowadza i utrzymuje ciepło potrawy wyróżniają się swym niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Pyszne danie z kociołka z pewnością zachwyci wszystkich i uświetni każde organizowane na świeżym powietrzu przyjęcie.

pojemność: 14l
Doradztwo telefoniczne
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na każde pytanie
Telefon: 500 058 925
 
Newsletter
 
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje
 
Informacje